226378-2025 - Ergebnis
Polen – Spezialfahrzeuge – Zakup pojazdu specjalistycznego ssąco-płuczącego z odzyskiem wody (recykling)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup pojazdu specjalistycznego ssąco-płuczącego z odzyskiem wody (recykling)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup pojazdu specjalistycznego ssąco-płuczącego z odzyskiem wody (recykling)
Vorherige Bekanntmachung: 129113-2025
Interne Kennung: OD.261.3.2025KŻ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ. 2.1. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 2.2. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa § 12 Regulamin Platformy e-Zamówienia, a mianowicie: 2.2.1. W celu prawidłowego korzystania z usług Platformy e-Zamówienia wymagany jest: a) Komputer PC: - parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HD, - zainstalowany jeden z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy, OSX/Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04, - zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek: Chrome 66.0 lub nowsza, Firefox 59.0 lub nowszy, Safari 11.1 lub nowsza, Edge 14.0 i nowsze, albo b) Tablet/Telefon: - parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3, - przeglądarka Chrome 61 lub nowa 2.2.2. Dla skorzystania z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL, obsługi Java Script oraz cookies; 2.2.3. Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu odbioru danych: a) specyfikacja połączenia – formularze udostępnione są za pomocą protokołu TLS 1.2, b) format danych oraz kodowanie: formularze dostępne są w formacie HTML z kodowaniem UTF-8, c) oznaczenia czasu odbioru danych: wszelkie operacje opierają się o czas serwera i dane zapisywane są z dokładnością co do sekundy. 3. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 4. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (Zamawiający dopuszcza także format RAR). 5. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera rozdział 22 SWZ. 6. Zamawiający nie wymaga wnoszenia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. 8. SWZ wraz z załącznikami dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.2 SWZ. 9. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup pojazdu specjalistycznego ssąco-płuczącego z odzyskiem wody (recykling). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym warunki techniczne pojazdu specjalistycznego został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ. 3. Odbiór pojazdu zostanie wykonany na koszt Wykonawcy po dostarczeniu do siedziby Zamawiającego, tj. ”Wodociągi Miejskie Bytów” Sp. z o. o., ul. Adama Mickiewicza 1, 77-100 Bytów, w dni robocze, w godzinach 7.00-15.00 wraz z kompletem dokumentów umożliwiających użytkowanie pojazdu specjalistycznego na drogach publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke