See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění majetku Statutárního města Přerova a jím zřízených příspěvkových organizací
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je komplexní pojištění nemovitého a movitého majetku a odpovědnosti za škodu a rizika Statutárního města Přerova a jím zřízených příspěvkových organizací, a to v zamýšleném období 04/2026–03/2030. Blíže viz ZD.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1. část
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ rozšíření pojištění za stejných podmínek a stejných pojistných sazeb, a to o nově nabytý movitý a nemovitý majetek, navýšení pojistné částky/ročního limitu pojistného. Zadavatel je oprávněn ve smyslu § 100 odst. 3 ZZVZ po dobu tří let od uzavření smlouvy požádat pojistitele o nabídku a poskytování dalších služeb (pojistných produktů) v návaznosti na zadání takové zakázky v jednacím řízení bez uveřejnění ve smyslu § 66 ZZVZ, vyplyne-li tato potřeba ze změny pojistného zájmu a oprávněných aktuálních potřeb pojistníka. Pojištěný/pojistník je též s poukazem na § 100 odst. 3 ZZVZ oprávněn požádat pojistitele o nabídku nových služeb v rozsahu navýšení limitů nebo sub-limitů pojistného plnění (např., nikoliv však výlučně, ročních limitů plnění pro dané nebezpečí), jejichž výše nebude základem výpočtu pojistného dle metodiky výpočtu pojistného.