See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa różnych narzędzi ręcznych 26/PN/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w tym dokumencie. Postępowanie prowadzone jest na platformie Opne Nexus pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1283655
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający skraca termin składania ofert o 5 dni (postępowanie prowadzone przy użyciu środków komunikacji elektronicznej).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44511000 Handwerkzeug
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44512000 Diverses Handwerkzeug, 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 43800000 Werkstattausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BITY I KOŃCÓWKI BITOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 1 – BITY I KOŃCÓWKI BITOWE. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Haupteinstufung (cpv): 44512000 Diverses Handwerkzeug
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: NARZĘDZIA OGÓLNODOSTĘPNE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 2 – NARZĘDZIA OGÓLNODOSTĘPNE. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 43800000 Werkstattausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: WYPOSAŻENIE WARSZTATOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 3 – WYPOSAŻENIE WARSZTATOWE. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
Los: LOT-0004
Titel: URZĄDZENIA I NARZĘDZIA ŚWIATŁOWODOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 4 – URZĄDZENIA I NARZĘDZIA ŚWIATŁOWODOWE. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0005
Titel: DYSZE PISTOLETU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 5 – DYSZE PISTOLETU. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0006
Titel: FREZY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 6 – FREZY. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung, 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge
Los: LOT-0007
Titel: URZĄDZENIA I NARZĘDZIA LUTOWNICZE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 7 – URZĄDZENIA I NARZĘDZIA LUTOWNICZE. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0008
Titel: NARZĘDZIA KRAWIECKIE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 8 – NARZĘDZIA KRAWIECKIE. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0009
Titel: IMADŁA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 9 – IMADŁA. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0010
Titel: KLUCZE DYNAMOMETRYCZNE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 10 – KLUCZE DYNAMOMETRYCZNE. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge
Los: LOT-0011
Titel: KLUCZE I WIERTŁA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 11 – KLUCZE I WIERTŁA. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0012
Titel: KOMORY STERYLNE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 12 – KOMORY STERYLNE. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0013
Titel: KRZESŁA ROBOCZE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 13 – KRZESŁA ROBOCZE. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0014
Titel: LAMPY I LUPY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 14 – LAMPY I LUPY. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0015
Titel: MIKROKOMPUTER VISION 700
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 15 – MIKROKOMPUTER VISION 700. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0016
Titel: NARZĘDZIA ELEKTROMECHANICZNE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 16 – NARZĘDZIA ELEKTROMECHANICZNE. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0017
Titel: NARZĘDZIA ELEKTRYCZNE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 17 – NARZĘDZIA ELEKTRYCZNE. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0018
Titel: ARTYKUŁY OGÓLNODOSTĘPNE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 18 - ARTYKUŁY OGÓLNODOSTĘPNE. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0019
Titel: OSTRZA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 19 – OSTRZA;. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0020
Titel: PISTOLETY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 20 – PISTOLETY. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0021
Titel: PŁYTKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 21 – PŁYTKI. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0022
Titel: PRZEDŁUŻACZE I PRZEWODY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 22 – PRZEDŁUŻACZE I PRZEWODY. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0023
Titel: ROZWIERTAK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 23 – ROZWIERTAK. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0024
Titel: SKRZYNIE TRANSPORTOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 24 – SKRZYNIE TRANSPORTOWE. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0025
Titel: URZĄDZENIA WARSZTATOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 25 – URZĄDZENIA WARSZTATOWE. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0026
Titel: SZCZOTKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 26 – SZCZOTKI. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0027
Titel: SZPACHELKI I SZPATUŁKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 27 – SZPACHELKI I SZPATUŁKI. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0028
Titel: ŚRUBOKRĘTY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 28 – ŚRUBOKRĘTY. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0029
Titel: WIERTŁA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 29 – WIERTŁA. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0030
Titel: WÓZKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 30 - WÓZKI. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0031
Titel: ZESTAWY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 31 – ZESTAWY. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0032
Titel: CHŁODZIARKA LABORATORYJNA LIEBHERR LCV-4010
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 32 – CHŁODZIARKA LABORATORYJNA LIEBHERR LCV-4010. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0033
Titel: WYTRZĄSARKA LABORATORYJNA IKA HS 260-BASIC
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 33 – WYTRZĄSARKA LABORATORYJNA IKA HS 260-BASIC. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0034
Titel: SZAFA OGNIOODPORNA PLB/M-19/5-1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 34 – SZAFA OGNIOODPORNA PLB/M-19/5-1. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0035
Titel: SKRZYNIA DO TRANSPORTU BATERII LITOWYCH K470 40849
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 35 – SKRZYNIA DO TRANSPORTU BATERII LITOWYCH K470 40849. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0036
Titel: INNE WYPOSAŻENIE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 36 – INNE WYPOSAŻENIE Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0037
Titel: PRZYRZĄD SPECJALNY GS18033-1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 37 – PRZYRZĄD SPECJALNY GS18033-1. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0038
Titel: STÓŁ TRANSPORTOWY DO SKŁADANIA SPADOCHRONÓW HAMUJĄCYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 38 – STÓŁ TRANSPORTOWY DO SKŁADANIA SPADOCHRONÓW HAMUJĄCYCH. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0039
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 39 – WYPOSAŻENIE WARSZTATOWE. Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Zamawiający przewiduje, że dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z możliwościami logistycznymi Wykonawcy. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie.
Los: LOT-0040
Titel: RÓŻNE NARZĘDZIA RĘCZNE (s. infrastruktury)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 40 – RÓŻNE NARZĘDZIA RĘCZNE (s. infrastruktury). Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego zlokalizowanych pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 100 Łask ul. 9 Maja 95, woj. łódzkie. Wykonawca dostarczy zamówione produkty w jednorazowej dostawie, na własny koszt.
Los: LOT-0041
Titel: RÓŻNE NARZĘDZIA RĘCZNE (s. samochodowa)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych narzędzi ręcznych. Zamówienie zostało podzielone na 41 części: Część 41 – RÓŻNE NARZĘDZIA RĘCZNE (s. samochodowa). Rodzaj, ilości, a także wymagania jakościowe zamawianego asortymentu zawierają Formularz Cenowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Na różne narzędzia ręczne obowiązywać będzie gwarancja producenta. Wykonawca zobowiązany jest wydać Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne dostarczonych towarów, jeśli takich udzielił producent. Na towary, dla których producent nie określa terminu gwarancji, odpowiedzialność za jakość dostarczonego towaru przejmuje Wykonawca przez okres 24 miesięcy od daty dostawy do Zamawiającego. Zamawiający wymaga dostarczenia asortymentu wyłącznie fabrycznie nowego. Nie dopuszcza dostawy produktów odnowionych, regenerowanych oraz po remoncie. Wykonawca dostarczy towar do magazynu Zamawiającego zlokalizowanego pod adresem: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego 98 – 113 Buczek, Gucin 58A, woj. łódzkie. Wykonawca dostarczy zamówione produkty w jednorazowej dostawie, na własny koszt.