2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup samochodu ratowniczo - gaśniczego oraz wyposażenia dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Miłakowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego oraz wyposażenia dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Miłakowie. 2. Oferowany przedmiot zamówienia będzie kompletny i gotowy do użycia bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji po stronie Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia z pełną dokumentacją w tym certyfikaty i atesty dopuszczające w/w sprzęt do właściwego użytku. Wykonawca oświadcza, że dostarczony przedmiot zamówienia będzie fabrycznie nowy oraz wolny od wad fabrycznych i prawnych. 3. Po stronie wykonawcy leży wykonanie i poniesienie kosztów związanych z prawidłowym wykonaniem przedmiotu umowy oraz przeszkolenia użytkowników w zakresie obsługi pojazdu. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki gwarancji i serwisu opisane są w załączniku nr 8 do SWZ oraz projektowych postanowieniach umowy. 5. O terminie odbioru dostawy Wykonawca zawiadomi Zamawiającego, co najmniej na 5 dni przed datą odbioru dostawy sprzętu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego oraz wyposażenia dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Miłakowie. 2. Oferowany przedmiot zamówienia będzie kompletny i gotowy do użycia bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji po stronie Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia z pełną dokumentacją w tym certyfikaty i atesty dopuszczające w/w sprzęt do właściwego użytku. Wykonawca oświadcza, że dostarczony przedmiot zamówienia będzie fabrycznie nowy oraz wolny od wad fabrycznych i prawnych. 3. Po stronie wykonawcy leży wykonanie i poniesienie kosztów związanych z prawidłowym wykonaniem przedmiotu umowy oraz przeszkolenia użytkowników w zakresie obsługi pojazdu. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki gwarancji i serwisu opisane są w załączniku nr 8 do SWZ oraz projektowych postanowieniach umowy. 5. O terminie odbioru dostawy Wykonawca zawiadomi Zamawiającego, co najmniej na 5 dni przed datą odbioru dostawy sprzętu. 6. W przypadku wskazania w SWZ znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, a także norm, aprobat technicznych oraz systemów odniesienia, Zamawiający dopuszcza zaoferowanie rozwiązań równoważnych w stosunku do wskazanych w SWZ pod warunkiem, że zagwarantują one realizację dostawy w zgodzie z SWZ oraz, zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w SWZ oraz będą zgodne pod względem: 1) gabarytów i konstrukcji (wielkość, rodzaj, właściwości fizyczne oraz liczba elementów składowych), 2) charakteru użytkowego (tożsamość funkcji), 3) charakterystyki materiałowej (rodzaj i jakość materiałów), 4) parametrów technicznych (wytrzymałość, trwałość, dane techniczne, charakterystyki liniowe, konstrukcje itd.), 5) parametrów bezpieczeństwa użytkowania, 6) standardów emisyjnych. 7. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisane przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego w ramach przedmiotu zamówienia materiały, elementy, systemy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 8. Elementy wyposażenia (urządzenia) muszą być produktami należytej jakości, fabrycznie nowymi, kompletnymi, nieużywanymi, wolnymi od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 9. Projekt "Zakup samochodu ratowniczo - gaśniczego oraz wyposażenia dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Miłakowie" realizowany na podstawie Umowy Nr FEWM.02.07-IZ.00-0038/24-00 w ramach Priorytet 2 Środowisko, Działanie 02.07 Adaptacja do zmian klimatu Schemat A (typ projektu 3) programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. 10. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez Wykonawcę firm podwykonawców.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy