2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzenia robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Tułowice w ramach projektu pn. kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - maa retencja oraz przeciwdziałania erozji wodnej na terenach nizinnych - kontynuacja (MRN3) - partia zadań II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowlanego opinii,uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla następujących zadań: • Numer Zadania 02321.104 – Budowa zbiornika retencyjnego w leśnictwie Grabin, o powierzchni około 0,05 ha, głębokości około 1,5 m i pojemności nie mniejszej niż 750 m3. Budowa obejmuje wykonanie wykopów w gruncie, usypanie grobli oraz wybudowanie mnicha lub zastawki przy rowie doprowadzającym wodę. Lokalizacja: leśnictwo Grabin, adres leśny 0232105243-f, gmina Niemodlin, obręb ew. Grabin, działka: 19/7. • Numer Zadania 02321.105 – Budowa zbiornika retencyjnego o powierzchni około 0,09 ha lub kilka zbiorników połączonych kaskadowo o łącznej powierzchni około 0,09 ha, w leśnictwie Tułowice, głębokości około 1,5 m i pojemności nie mniejszej niż 1300 m3. Budowa obejmuje wykonanie wykopów w gruncie, usypanie grobli oraz wybudowanie mnicha lub zastawki przy rowie doprowadzającym wodę. Lokalizacja: leśnictwo Tułowice, adres leśny 0232108405-f, gmina Tułowice, obręb ew. Tułowice, działka: 21/1. • Numer Zadania 02321.106 – Budowa zbiornika retencyjny w leśnictwie Dębina, o powierzchni około 0,65 ha, głębokości około 1,5 m i pojemności nie mniejszej niż 9750 m3, Budowa obejmuje wykonanie wykopów w gruncie, usypanie grobli oraz wybudowanie mnicha lub zastawki przy rowie doprowadzającym wodę. Lokalizacja: leśnictwo Dębina, adres leśny 0232106173-c, gmina Grodków, obręb ew. Kopice, działka: 87/2. • Numer Zadania 02321.203 – Budowa zastawki piętrzącej w leśnictwie Gnojna, na rowie leśnym, budowa obejmuje umocnienie skarp oraz dna rowu przed i za zastawką narzutem kamiennym. Lokalizacja: leśnictwo Gnojna, adres leśny: 02-32-1-03-86-a; gmina Grodków, obręb ew. Gnojna, działka: 921. • Numer Zadania 02321.204 – Budowa dwóch zastawek piętrzących w leśnictwie Grabin, na rowie leśnym, budowa obejmuje umocnienie skarp oraz dna rowu przed i za zastawką narzutem kamiennym. Lokalizacja: leśnictwo Grabin, adres leśny: 02-32-1-05-204-f; gmina Niemodlin, obręb ew. Krasna Góra, działka: 114. • Numer Zadania 02321.205 – Budowa zastawki piętrzącej w leśnictwie Goszczowice, na rowie leśnym, budowa obejmuje umocnienie skarp oraz dna rowu przed i za zastawką narzutem kamiennym. Lokalizacja: leśnictwo Goszczowice, adres leśny: 02-32-1-04-358-j; gmina Niemodlin, obręb ew. Lipno, działka: 183. • Numer Zadania 02321.206 – Budowa zastawki piętrzącej w leśnictwie Kuźnica Ligocka, na rowie leśnym, budowa obejmuje umocnienie skarp oraz dna rowu przed i za zastawką narzutem kamiennym. Lokalizacja: leśnictwo Kuźnica Ligocka, adres leśny: 02-32-1-10-619-g; gmina Korfantów, obręb ew. Kuźnica Ligocka, działka: 344. • Numer Zadania 02321.207 – Budowa zastawki piętrzącej w leśnictwie Tułowice, na rowie leśnym, budowa obejmuje umocnienie skarp oraz dna rowu przed i za zastawką narzutem kamiennym. Lokalizacja: leśnictwo Tułowice, adres leśny: 02-32-1-08-393-g; gmina Tułowice, obręb ew. Tułowice, działka: 9. • Numer Zadania 02321.208 – Budowa zastawki piętrzącej w leśnictwie Kuźnica Ligocka, na rowie leśnym, budowa obejmuje umocnienie skarp oraz dna rowu przed i za zastawką narzutem kamiennym. Lokalizacja: leśnictwo Kuźnica Ligocka, adres leśny: 02-32-1-10-625-g; gmina Korfantów, obręb ew. Kuźnica Ligocka, działka: 352. • Numer Zadania 02322.105 – Przebudowa przepustu w leśnictwie Przechód, na przepust o większym świetle tj. średnicy 100 cm, skarpy w obrębie przepustu umocnione narzutem kamiennym i palisady z kołków drewnianych. Na ściankach czołowych zamontowanie barierek stalowych. Nawierzchnia na przepuście z tłucznia kamiennego. Lokalizacja: leśnictwo Przechód, adres leśny: 02-32-1-09-557-h; gmina Korfantów, obręb ew. Przechód, działka: 934. Warunki udziału w postępowaniu oraz podstawy wykluczenia jak i wymagane dokumenty podano w SWZ postępowania.
Interne Kennung: SA.270.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przetarg nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Tułowice w ramach projektu pn. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja (MRN3)” – partia zadań II.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego na potrzeby realizacji robót budowlanych w ramach projektu "Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu- mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych- kontynuacja (MNR3)