See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii cieplnej wraz z usługą przesyłania i dystrybucji dla PGE Narodowego w Warszawie oraz budynku administracyjnego
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: 1) kompleksowa dostawa energii cieplnej wraz z usługą przesyłania i dystrybucji do obiektów: PGE Narodowy, al. ks. Józefa Poniatowskiego 1 w Warszawie; budynek administracyjny, al. Zieleniecka 1; 2) uzupełnianie wody sieciowej.
Interne Kennung: WZ/V/45/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001