2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en reparaties voertuigen, containers en overig materieel
Beschreibung: De Aanbestedende dienst is op zoek naar een Opdrachtnemer voor de uitvoering van onderhoud (preventief en correctief) en reparaties aan voertuigen, containers en/of overig materieel (hierna te noemen: het materieel). Het materieel is in eigendom van Aanbestedende Dienst ofwel in bruikleen van verschillende veiligheidsregio’s. 1.769.000 verdeeld over 4 percelen en inclusief verlengingsopties
Interne Kennung: NIPV2026-EA-04526
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Aanbestedende Dienst acht het voor de aanbesteding van de onderhavige Opdracht geschikt en proportioneel om de Europese openbare aanbestedingsprocedure te hanteren. De Aanbestedende Dienst heeft voorafgaand aan zijn besluit om de Europese openbare procedure te hanteren een marktverkenning uitgevoerd. Uit deze marktverkenning is gebleken dat het aantal potentiële Inschrijvers dat geïnteresseerd kan zijn om deel te nemen aan deze aanbestedingsprocedure niet voldoende groot is om een Europese niet-openbare aanbestedingsprocedure te organiseren.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Containerunits
Beschreibung: Zie document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties en herzieningsclausule
Los: LOT-0002
Titel: Aggregaatunits
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Voertuigen "Volvo"
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Mobiele Opstelpunten (MOP)
Interne Kennung: 4