See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i terenów zewnętrznych Urzędu Statystycznego w Warszawie oraz jego Oddziałów w Ciechanowie, Płocku, Radomiu, Siedlcach i Ostrołęce.
Beschreibung: Bieżące utrzymywanie czystości w budynkach Urzędu Statystycznego w Warszawie oraz w jego Oddziałach w Ciechanowie, Ostrołęce i Siedlcach oraz w pomieszczeniach zajmowanych przez jego Oddziały w Płocku i Radomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia precyzujący przedmiot zamówienia, zakres czynności i i częstotliwość ich wykonywania, zostały zawarte w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: WAW-WA.271.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i terenów zewnętrznych przyległych do budynków siedziby Urzędu Statystycznego w Warszawie przy ul. 1 Sierpnia 21.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi sprzątania, własnym sprzętem i własnymi środkami, użytkowanych pomieszczeń oraz terenów zewnętrznych. Szczegóły zawarte są w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: WAW-WA.271.1.2026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w postaci przedłużenia terminu realizacji zamówienia o kolejne 12 m-cy.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i terenów zewnętrznych przyległych do budynku Urzędu Statystycznego w Warszawie - Oddział w Ciechanowie przy ul. Nadrzecznej 1.
Interne Kennung: WAW-WA.271.1.2026/2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i terenów zewnętrznych przyległych do budynku Urzędu Statystycznego w Warszawie - Oddział w Ostrołęce przy ul. Insurekcyjnej 3
Interne Kennung: WAW-WA.271.1.2026/3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń zajmowanych przez Urząd Statystyczny w Warszawie - Oddział w Płocku przy ul. Otolińskiej 21.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi sprzątania, własnym sprzętem i własnymi środkami, użytkowanych pomieszczeń. Szczegóły zawarte są w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: WAW-WA.271.1.2026/4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń zajmowanych przez Urząd Statystyczny w Warszawie - Oddział w Radomiu przy ul. Planty 39/45.
Interne Kennung: WAW-WA.271.1.2026/5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Świadczenie usług sprzątania pomieszczeń i terenów zewnętrznych przyległych do budynku Urzędu Statystycznego w Warszawie - Oddział w Siedlcach przy ul. Kazimierza Pułaskiego 19/21.
Interne Kennung: WAW-WA.271.1.2026/6