226583-2025 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Bürokräften – Europese aanbesteding voor Inhuur personeel niet in loondienst (PNIL), schaal 9 tot en met 13 op basis van detachering.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor Inhuur personeel niet in loondienst (PNIL), schaal 9 tot en met 13 op basis van detachering.
Beschreibung: Doelstelling van deze aanbesteding is om met één geschikte Inschrijver een raamovereenkomst aan te gaan die kan voorzien in de totale inhuurbehoefte van de inhuurgroepen zoals in de aanbestedingsdocumenten is beschreven. Gemeente Westerwolde zoekt 1 partner voor deze scope van schaal 9 tot en met schaal 13. De raming voor de komende jaren bedraagt gemiddeld circa € 3.570.000,- per jaar. Dit bedrag is inclusief 21% BTW.
Interne Kennung: GMWEST-PNIL13
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79621000 Überlassung von Bürokräften
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht wordt niet verdeeld in percelen. De Aanbestedende dienst acht het noodzakelijk om voor de gehele organisatie de aanbesteding samen te voegen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Deze aanbesteding kan leiden tot een raamovereenkomst van maximaal 72 maanden. Het doel is om voor de Aanbestedende dienst één raamovereenkomst af te sluiten met een initiële looptijd van 12 maanden, met vijfmaal een optionele verlenging van 12 maanden.