See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi związane z koszeniem cieków na terenie ZZ Piła w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac utrzymaniowych, związanych z utrzymaniem w należytym stanie technicznym koryt rzek i kanałów w celu zapewnienia ochrony przed powodzią i suszą na terenie działania RZGW Bydgoszcz, Zarząd Zlewni w Pile. Zadanie zostało podzielone na 30 części a do wykonania są prace na 73 ciekach o łącznej długości prawie 625 km.
Vorherige Bekanntmachung: 59330-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Obiekt Strzelce Krajeńskie
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych na terenie Nadzoru Wodnego w Strzelcach Krajeńskich o długości 34,960 km
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Obiekt Strzelce Krajeńskie I
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 8,885 km na terenie Nadzoru Wodnego w Strzelcach Krajeńskich
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Obiekt Drawsko
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 45,680 km na terenie Nadzoru Wodnego w Drawsku Pomorskim
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Obiekt Drawsko I
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 27,855 km na terenie Nadzoru Wodnego w Drawsku Pomorskim
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Obiekt Drawsko II
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 14,980 km na terenie Nadzoru Wodnego w Drawsku Pomorskim
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Obiekt Szczecinek
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 15,141 km na terenie Nadzoru Wodnego w Szczecinku
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Obiekt Szczecinek I
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 16,136 km na terenie Nadzoru Wodnego w Szczecinku
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Obiekt Szczecinek II
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 18,584 km na terenie Nadzoru Wodnego w Szczecinku
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Obiekt Drezdenko
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 18,550 km na terenie Nadzoru Wodnego w Drezdenku
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Obiekt Drezdenko I
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 10,080 km na terenie Nadzoru Wodnego w Drezdenku
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Obiekt Drezdenko II
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 55,180 km na terenie Nadzoru Wodnego w Drezdenku
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Obiekt Drezdenko III
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 9,190 km na terenie Nadzoru Wodnego w Drezdenku
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Obiekt Tuczno
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 30,270 km na terenie Nadzoru Wodnego w Tucznie
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Obiekt Złotów
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 13,15 km na terenie Nadzoru Wodnego w Złotowie
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - Obiekt Złotów I
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 17,96 km na terenie Nadzoru Wodnego w Złotowie
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - Obiekt Złotów II
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 16,03 km na terenie Nadzoru Wodnego w Złotowie
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Obiekt Piła
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 20,212 km na terenie Nadzoru Wodnego w Pile
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - Obiekt Piła I
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 15,255 km na terenie Nadzoru Wodnego w Pile
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 - Obiekt Piła II
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 18,374 km na terenie Nadzoru Wodnego w Pile
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 - Obiekt Trzcianka
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 17,444 km na terenie Nadzoru Wodnego w Trzciance
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 - Obiekt Trzcianka I
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 25,083 km na terenie Nadzoru Wodnego w Trzciance
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 - Obiekt Trzcianka II
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 10,853 km na terenie Nadzoru Wodnego w Trzciance
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 - Obiekt Wałcz
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 24,525 km na terenie Nadzoru Wodnego w Wałczu
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 - Obiekt Wałcz I
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 21,70 km na terenie Nadzoru Wodnego w Wałczu
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 - Obiekt Wałcz II
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 17,207 km na terenie Nadzoru Wodnego w Wałczu
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 - Obiekt Wałcz III
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 11,98 km na terenie Nadzoru Wodnego w Wałczu
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 Obiekt Wieleń
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 26,430 km na terenie Nadzoru Wodnego w Wieleniu
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 - Obiekt Wieleń I
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 25,060 km na terenie Nadzoru Wodnego w Wieleniu
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 - Wieleń II
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych o długości 49,090 km na terenie Nadzoru Wodnego w Wieleniu
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 - ZPH
Beschreibung: Wykonanie prac utrzymaniowych na terenie Obiektu Hydrotechnicznego Rosko
Interne Kennung: Część 30