2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestek 1879; Onderhoud bomen en beplantingen 2026, provincie Drenthe
Beschreibung: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: a. Het snoeien van bomen b. Het verwijderen van bomen (boven- en/of ondergronds) c. Het uitvoeren van onderhoudsmaatregelen (zoals dunnen en snoeien) bij beplantingsvakken d. Het verwerken van vrijkomende materialen e. Het controleren van bomen f. Het muteren van boomgegevens g. Het treffen van verkeersmaatregelen h. Activiteiten in het kader van de Omgevingswet i. Het opnemen en verwijderen van eikenprocessierupsnesten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0000