22666-2025 - Ergebnis
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do kwoty 4 000 000,00 zł na finansowanie planowanego deficytu budżetu Powiatu Starachowickiego oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do kwoty 4 000 000,00 zł na finansowanie planowanego deficytu budżetu Powiatu Starachowickiego oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań
Beschreibung: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do kwoty 4 000 000,00 zł na finansowanie planowanego deficytu budżetu Powiatu Starachowickiego oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań, zgodnie z Uchwałą Nr V/32/2024 Rady Powiatu w Starachowicach z dnia 29 sierpnia 2024 r. w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego na finansowanie planowanego deficytu budżetu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu emisji papierów wartościowych i zaciągniętych kredytów. 1.Wysokość kredytu: 4 000 000,00 zł (słownie złotych: cztery miliony 00/100). 2.Waluta kredytu: złoty polski (PLN). 3.Termin realizacji zamówienia: od dnia podpisania umowy do dnia 31.12.2031r. 4.Kredyt powinien być postawiony do dyspozycji Zamawiającego w okresie od dnia podpisania umowy, nie później niż do dnia 31.12.2024r. 5.Spłatę rat kredytu planuje się na okres 72 miesięcy (tj. od 31.01.2026r. do 31.12.2031 r.) w ratach miesięcznych. 6.Płatność pierwszej raty kapitału do 31.01.2026 roku. 7.Karencja w spłacie kapitału do dnia 31.12.2025 roku. 8.Karencja w spłacie odsetek - brak 9.Dopuszcza się wypłatę kredytu w transzach zgodnie ze złożonymi przez Zamawiającego wnioskami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do SWZ na stronie prowadzonego postępowania https://epropublico.pl zakładka zamawiający Powiat Starachowicki numer postępowania ZP.272.10.2024 pn: "Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do kwoty 4 000 000,00 zł na finansowanie planowanego deficytu budżetu Powiatu Starachowickiego oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań".
Interne Kennung: ZP.272.10.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001