See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SEZ - sanace v bývalém areálu PÉROVNY - HOSTIVAŘ, nyní ve vlastnictví společnosti LOGICOR (President Czech) s.r.o., Praha - Hostivař
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je provedení činností dle projektové dokumentace s názvem Aktualizace projektové dokumentace sanace ve společnosti PÉROVNA Hostivař s.r.o., zpracované společností EMSA ekologické služby, spol. s r.o., která je přílohou č. 3 ZD a dle doplnění projektové dokumentace s názvem Upřesnění Aktualizované projektové dokumentace sanace v areálu bývalé společnosti PÉROVNA Hostivař s.r.o. zpracované společností LELIO KP s.r.o. v dubnu a srpnu 2022, které je přílohou č. 7 ZD. Předmětem plnění je provedení sanačního zásahu, jímž dojde k nápravě závadného stavu způsobeného v minulosti nevhodným nakládáním s nebezpečnými látkami v areálu Pérovny - Hostivař, nyní ve vlastnictví společnosti LOGICOR (President Czech) s.r.o. Projektovaná sanační opatření zohledňují aktuální i historické poznatky o lokalitě a jsou cílena na odstranění znečištění ohnisek ClU v nesaturované i saturované zóně (prostor bývalé ČOV, okolí vrtu PJ-2, prostor šrotiště).
Interne Kennung: MF-18485/2023/4501-19
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90722200 Dekontaminierung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny jsou uvedeny v závazném návrhu smlouvy, který je nedílnou součástí zadávací dokumentace.