See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia biurowego i socjalnego
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż fabrycznie nowego wyposażenia biurowego oraz socjalnego, przeznaczonego do zapewnienia właściwych warunków organizacyjnych i pracy personelu realizującego świadczenia zdrowotne w zakresie kardiologii, w tym diagnostyki, leczenia oraz monitorowania pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego, w rozbiciu na następujące części: Część I – Dostawa i montaż foteli biurowych; Część II – Dostawa i montaż mebli biurowych; Część III – Dostawa i montaż biurek; Część IV – Dostawa i montaż szafek szatniowych. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na jedną lub więcej części zamówienia. 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe oraz jakościowe, a także wymagania dotyczące dostawy i montażu, został określony w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. 1.3.Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 90151-2026
Interne Kennung: SSM.DZP.200.35.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113100 Sessel, 39121000 Schreibtische und Tische, 39151000 Diverse Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Dostawa i montaż foteli biurowych;
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż fabrycznie nowego wyposażenia biurowego oraz socjalnego, przeznaczonego do zapewnienia właściwych warunków organizacyjnych i pracy personelu realizującego świadczenia zdrowotne w zakresie kardiologii, w tym diagnostyki, leczenia oraz monitorowania pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego, w rozbiciu na następujące części: Część I – Dostawa i montaż foteli biurowych; Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na jedną lub więcej części zamówienia. 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe oraz jakościowe, a także wymagania dotyczące dostawy i montażu, został określony w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. 1.3.Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
Interne Kennung: Część I
Haupteinstufung (cpv): 39113100 Sessel
Menge: 20 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Dostawa i montaż mebli biurowych;
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż fabrycznie nowego wyposażenia biurowego oraz socjalnego, przeznaczonego do zapewnienia właściwych warunków organizacyjnych i pracy personelu realizującego świadczenia zdrowotne w zakresie kardiologii, w tym diagnostyki, leczenia oraz monitorowania pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego, w rozbiciu na następujące części: Część II – Dostawa i montaż mebli biurowych; Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na jedną lub więcej części zamówienia. 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe oraz jakościowe, a także wymagania dotyczące dostawy i montażu, został określony w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. 1.3.Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
Interne Kennung: Część II
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Dostawa i montaż biurek;
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż fabrycznie nowego wyposażenia biurowego oraz socjalnego, przeznaczonego do zapewnienia właściwych warunków organizacyjnych i pracy personelu realizującego świadczenia zdrowotne w zakresie kardiologii, w tym diagnostyki, leczenia oraz monitorowania pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego, w rozbiciu na następujące części: Część III – Dostawa i montaż biurek; Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na jedną lub więcej części zamówienia. 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe oraz jakościowe, a także wymagania dotyczące dostawy i montażu, został określony w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. 1.3.Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
Interne Kennung: Część III
Haupteinstufung (cpv): 39121000 Schreibtische und Tische
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – Dostawa i montaż szafek szatniowych.
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż fabrycznie nowego wyposażenia biurowego oraz socjalnego, przeznaczonego do zapewnienia właściwych warunków organizacyjnych i pracy personelu realizującego świadczenia zdrowotne w zakresie kardiologii, w tym diagnostyki, leczenia oraz monitorowania pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego, w rozbiciu na następujące części: Część IV – Dostawa i montaż szafek szatniowych. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na jedną lub więcej części zamówienia. 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części, w tym wymagania techniczne, funkcjonalne, ilościowe oraz jakościowe, a także wymagania dotyczące dostawy i montażu, został określony w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. 1.3.Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
Interne Kennung: Część IV
Haupteinstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel