2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ARTYKUŁÓW BIUROWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów biurowych z podziałem na 3 części: zadanie nr 1 dostawa artykułów biurowych i piśmienniczych zadanie nr 2 dostawa papieru do drukarek i papieru archiwizacyjnego zadanie nr 3 dostawa kalendarzy na 2027 rok
Vorherige Bekanntmachung: 38942-2026
Interne Kennung: SZKOL/187/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne 20.01.2026 r., w związku z tym jest uprawniony do skrócenia terminu składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 punkt 1 Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22990000 Zeitungsdruckpapier; Büttenpapier und -pappe (handgeschöpft); Rohpapier und Rohpappe; grafische Papiere und Pappen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa artykułów biurowych i piśmienniczych
Beschreibung: Dostawa artykułów biurowych i piśmienniczych
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zamówienie opcjonalne - do 100% zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa papieru do drukarek i papieru archiwizacyjnego
Beschreibung: Dostawa papieru do drukarek i papieru archiwizacyjnego
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa kalendarzy na rok 2027
Beschreibung: Dostawa kalendarzy na rok 2027
Interne Kennung: 3