See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afsluiten van een collectieve hospitalisatieverzekering voor medewerkers en nevenverzekerden van de gemeenten van het Westhoekoverleg, 2027-2029
Beschreibung: In het kader van de omzendbrief BA 2000/14, aangevuld door de omzendbrief BA 2000/03 van de Vlaamse minister van Binnenlandse Aangelegenheden bieden de betrokken steden, gemeenten en OCMW's op heden gratis een hospitalisatieverzekering aan aan haar personeelsleden (hierna genoemd de hoofdverzekerden). Een overzicht van het aantal aangeslotenen per bestuur kan gevonden in de bijlagen van dit bestek.
Interne Kennung: PPP088-2127/6154/2025/SEC_03/DIV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66512200 Krankenversicherung (Pflichtversicherung)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/SEC_03/DIV_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512200 Krankenversicherung (Pflichtversicherung)