226790-2026 - Auftragsänderung
Polen – Handschuhe – Dostawy rękawic
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy rękawic
BeschreibungDostawy rękawic na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ (pakiet nr 3 i 5).
Interne Kennung12/ZP/2024
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424000 Handschuhe
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDostawy rękawic na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z prawem opcji, niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie do 50 % łącznej ceny brutto nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.