226792-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Karibuni II _ zpracování projektové dokumentace
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKaribuni II _ zpracování projektové dokumentace
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky na služby je: zpracování projektové dokumentace pro společné povolení vč. potřebných průzkumů(DSP);zpracování dokumentace pro provádění stavby dopracované do projektové dokumentace pro zadání stavebních prací; výkon inženýrské činnosti (zajištění vydání společného povolení) a další inženýrské činnosti; zajištění činnosti koordinátora BOZP ve fázi projekční přípravy dle zák. č. 309/2006 Sb., v platném znění; zpracování 3D modelu v BIM ve všech stupních projektové dokumentace. Projektová dokumentace bude zpracována tak, aby grafická i textová část projektové dokumentace byly jednoznačně v souladu. Jednotlivé stupně projektové dokumentace budou zpracovány ve formátech a počtech uvedených v návrhu smlouvy o dílo. Výkon autorského dozoru(AD) podobu realizace stavby je předmětem vyhrazené změny závazku dle § 100 odstavec 3 zákona_nové služby.
Interne Kennung2021100
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenViz zadávací dokumentace uveřejněna na profilu zadavatele