See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia z podziałem na 5 części
Interne Kennung: DZP.261.1.19.2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia tj. : urządzenie do podciśnieniowej terapii ran, defibrylator, myjnia do kaczek i basenów, pompa infuzyjna dwustrzykawkowa i jednostrzykawkowa, ssak elektryczny, koncentrator tlenu, EKG, pulsoksymetr przenośny, zestaw do reanimacji, stojak do kroplówek, kozetka lekarska, parawan medyczny, inhalator, AMBU, wózek transportowy, ciśnieniomierz, stetoskop, wózek reanimacyjny, macerator, wózek skrzyniowy na bieliznę/odpady, wózek do transportu bielizny, wózek do transportu jedzenia, wózek do odpadów medycznych, lodówka na leki.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia tj.: łóżko szpitalne z szafką i materacem przeciwodleżynowym, fotel toaletowo-prysznicowy, krzesło transportowe, wózek do przewożenia chorych w pozycji leżącej, wózek do transportu zwłok, podnośnik pionizujący, podnośnik pacjenta
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu oraz wyposażenia tj.: zintegrowany system do higieny ciała, aparat do masażu limfatycznego, wózek inwalidzki, cykloergometr, pionizator, rotor, zestaw do elektroterapii z osprzętem, UGUL, stół do masażu, wózek inwalidzki multipozycyjny, wózek inwalidzki z podparciem głowy, chodzik, materac rehabilitacyjny, poręcz do nauki chodzenia, wózek inwalidzki sanitarno-prysznicowy, balkonik, drabinka gimnastyczna, pasy ślizgowe, podpórka, stół do terapii zajęciowej, poduszka przeciwodleżynowa, wałek przeciwodleżynowy, przenośny basen do mycia głowy z prysznicem, kula, czwórnóg, laska, trójnóg, fotel masujący, lampa do fototerapii (antydepresyjna).
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa USG
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kargiomonitorów