2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa laptopów z wyposażeniem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wymienionych poniżej urządzeń komputerowych, w tym laptopów i monitorów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagane parametry urządzeń, zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ. 1.1. Zakres zamówienia podstawowego obejmuje dostawę: - 130 sztuk laptopów standardowych, - 130 sztuk stacji dokujących do laptopa standardowego, - 10 sztuk laptopów wydajnych, - 10 sztuk stacji dokujących do laptopa wydajnego, - 100 sztuk monitorów, - 50 sztuk plecaków na laptopa. 1.2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić dodatkowo, w czasie obowiązywania umowy i na tych samych warunkach co w zamówieniu podstawowym: - do 120 sztuk laptopów standardowych, - do 120 sztuk stacji dokujących do laptopa standardowego, - do 30 sztuk laptopów wydajnych, - do 30 sztuk stacji dokujących do laptopa wydajnego, - do 200 sztuk monitorów, - do 350 sztuk plecaków na laptopa.
Interne Kennung: DOZ.26.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte, 30237200 Computerzubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić dodatkowo, w czasie obowiązywania umowy i na tych samych warunkach co w zamówieniu podstawowym: - do 120 sztuk laptopów standardowych, - do 120 sztuk stacji dokujących do laptopa standardowego, - do 30 sztuk laptopów wydajnych, - do 30 sztuk stacji dokujących do laptopa wydajnego, - do 200 sztuk monitorów, - do 350 sztuk plecaków na laptopa. Zamawiający zastrzega sobie prawo do uruchomienia prawa opcji w terminie obowiązywania umowy, jednak nie później niż 40 dni kalendarzowych przed upływem terminu obowiązywania Umowy, przy czym termin dostawy zamówionych urządzeń komputerowych w ramach prawa opcji nie może przekroczyć terminu określonego w §1 ust. 5 Zał. nr 4 do SWZ (PPU) oraz dla poszczególnych dostaw terminu określonego w §4 ust. 3 PPU. W zakresie realizacji opcji zastosowanie mają odpowiednio postanowienia niniejszej Umowy. Zamawiający może skorzystać z całości lub wielokrotnie z części świadczeń składających się na opcję, tj. wymagać dostarczenia od 1 do maksymalnej liczby urządzeń komputerowych, określonych w ramach opcji w Załączniku nr 1 do PPU (Opis Przedmiotu Zamówienia). Zamawiający przewiduje wykorzystanie opcji, najpóźniej w pierwszym kwartale roku 2027.