2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,Doposażenie Szpitala w Ostródzie S.A. w sprzęt medyczny na potrzeby Poradni Kardiologii oraz Oddziału Chorób Wewnętrznych o Profilu Kardiologicznym''
Beschreibung: 1.Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż oraz dostawę sprzętu medycznego w ramach realizacji projektu: ,,Doposażenie Szpitala w Ostródzie S. A. w sprzęt medyczny na potrzeby Poradni Kardiologii oraz Oddziału Chorób Wewnętrznych o Profilu Kardiologicznym’’ w ramach następujących CZĘŚCI zamówienia: 1) CZĘŚĆ 1 - Echokardiograf – 1 szt. 2) CZEŚĆ 2 - Holter ciśnieniowy – 5 szt. 3) CZĘŚĆ 3 - Holter EKG nr 1 – 5 szt. 4) CZĘŚĆ 4 – Holter EKG nr 2 - 1szt. 5) CZĘŚĆ 5 - Respirator – 4 szt. 6) CZĘŚĆ 6 - Defibrylator z wyposażeniem - 1szt. 7) CZĘŚĆ 7 – Materac przeciwodleżynowy z pompą i pokrowcem – 12 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ 1-7 zamówienia znajduje się w załączniku nr 3-9 do specyfikacji warunków zamówienia. 3. Postępowanie prowadzone jest z poszanowaniem zasad horyzontalnych, tym samym Wykonawcy składając ofertę potwierdzają oświadczeniem, że została ona przygotowana w poszanowaniu dla zasad horyzontalnych oraz w przypadku wyboru ich oferty realizacja zamówienia nastąpi z poszanowaniem m.in. tych zasad tj.: a) zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z ze szczególnymi potrzebami i niepełnosprawnościami z uwzględnieniem spełnienia wymagań określonych w „Standardach dostępności dla polityki spójności 2021-2027”; b) zasady równości kobiet i mężczyzn; c) zasady zrównoważonego rozwoju; d) zasady długotrwałego wpływu przedsięwzięcia na wydajność i odporność gospodarki polskiej; e) zasady „nie czyń poważnych szkód” środowisku (DNSH - Do No Significant Harm) oraz z przestrzeganiem Karty Praw Podstawowych Unii Europejskiej (KPP); 4. Przedmiot zamówienia musi być realizowany zgodnie z zasadą ,,nie czyń poważnych szkód” środowisku („Do No Significant Harm” - DNSH), zgodnie z art. 17 rozporządzenia (UE) nr 2020/852 dnia 18 czerwca 2020 r., tj. w sposób niewywołujący istotnych negatywnych oddziaływań na środowisko w odniesieniu do następujących celów: 1) łagodzenie zmiany klimatu, 2) adaptacja do zmiany klimatu, 3) zrównoważone korzystanie z zasobów wodnych i morskich, 4) przejście na gospodarkę o obiegu zamkniętym, 5) zapobieganie i kontrola zanieczyszczeń, 6) ochrona i odbudowa bioróżnorodności i ekosystemów. Zasada ta oznacza, że na żadnym etapie realizacji zamówienia – od produkcji, przez dostawę, użytkowanie, aż po ewentualną utylizację – nie może dojść do poważnej szkody dla celów środowiskowych Unii Europejskiej. 5.Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia z zachowaniem zasad ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju, w związku z powyższym zapewni: • że transport, opakowania i sposób dostawy ograniczają emisję zanieczyszczeń i odpadów; • że dostarczony sprzęt spełnia wymagania środowiskowe (m.in. energooszczędność); • że powstałe odpady zostaną zagospodarowane zgodnie z przepisami o odpadach.
Interne Kennung: SOSA.ZP.3321.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38423000 Druckmessgeräte, 33123200 Elektrokardiografen, 33182100 Defibrillator, 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1:Echokardiograf
Beschreibung: CZĘŚĆ 1: Echokardiograf – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ 1 zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2:Holter ciśnieniowy
Beschreibung: CZĘŚĆ 2: Holter ciśnieniowy – 5 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ 2 zamówienia znajduje się w załączniku nr 4 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38423000 Druckmessgeräte
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3:Holter EKG nr 1
Beschreibung: CZĘŚĆ 3: Holter EKG nr 1 – 5 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ 3 zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4:Holter EKG nr 2
Beschreibung: CZĘŚĆ 4: Holter EKG nr 2 – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ 4 zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5:Respirator
Beschreibung: CZĘŚĆ 5:Respirator – 4 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ 5 zamówienia znajduje się w załączniku nr 7 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ 6:Defibrylator z wyposażeniem
Beschreibung: CZĘŚĆ 6:Defibrylator z wyposażeniem–1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ 6 zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ 7:Materac przeciwodleżynowy z pompą i pokrowcem
Beschreibung: CZĘŚĆ 7:Materac przeciwodleżynowy z pompą i pokrowcem– 12 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ 7 zamówienia znajduje się w załączniku nr 9 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: 7