226991-2025 - Wettbewerb
Polen – Aufzüge – Dostawa urządzeń dźwigowych w szybie „Wilhelmina” na podstawie dokumentacji pn.: „Specyfikacja techniczna dostawy urządzenia dźwigowego dla szybu „Wilhelmina” na potrzeby obsługi ruchu turystycznego”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń dźwigowych w szybie „Wilhelmina” na podstawie dokumentacji pn.: „Specyfikacja techniczna dostawy urządzenia dźwigowego dla szybu „Wilhelmina” na potrzeby obsługi ruchu turystycznego”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i wymiana urządzeń dźwigowych w szybie „Wilhelmina” na podstawie dokumentacji pn.: „Specyfikacja techniczna dostawy urządzenia dźwigowego dla szybu „Wilhelmina” na potrzeby obsługi ruchu turystycznego”. Modernizacja obejmuje dostawę i zabudowę nowego urządzenia transportowo-dźwigowego w szybie „Wilhelmina”, wraz dokumentacją niezbędną do wykonania zadania, zawieszonego między zrębem a poziomem 36m w miejscu obecnie pracującego urządzenia oraz tak jak obecnie należy przewidzieć poziom przystankowy na poziomie 5m. W ramach zadania należy dostarczyć i zabudować urządzenie dźwigowe awaryjne umożliwiające ewakuację ludzi w przypadku awarii podstawowego urządzenia dźwigowego. Dodatkowo należy zabudować konstrukcję umożliwiającą posadowienie maszynowni nowego urządzenia dźwigowego na zrębie szybu. Wszystkie prace projektowe, demontażowe oraz związane z zabudową nowych urządzeń dźwigowych należy wykonać na podstawie dokumentacji w której posiadaniu jest MGW pn.: „Specyfikacja techniczna dostawy urządzenia dźwigowego dla szybu „Wilhelmina” na potrzeby obsługi ruchu turystycznego”.
Interne KennungZP/01/MGW/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45313100 Installation von Aufzügen, 43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45316200 Installation von Signalanlagen, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 44112600 Schallisolierung, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45333000 Installation von Gasanlagen, 45442000 Auftrag von Schutzanstrichen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 43322000 Zerlegegeräte, 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen, 45254100 Bauarbeiten für Bergbauanlagen, 45255500 Bohrungs- und Explorationsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001