See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MATERIAŁÓW ADMINISTRACYJNO – BIUROWYCH, MATERIAŁÓW PAPIERNICZYCH, KALENDARZY, SPRZĘTU BIUROWEGO ORAZ ARTYKUŁÓW DO GRAWERU I RĘKODZIEŁA DLA 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO.
Beschreibung: DOSTAWA MATERIAŁÓW ADMINISTRACYJNO – BIUROWYCH, MATERIAŁÓW PAPIERNICZYCH, KALENDARZY, SPRZĘTU BIUROWEGO ORAZ ARTYKUŁÓW DO GRAWERU I RĘKODZIEŁA DLA 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO, Z PODZIAŁEM NA 5 ZADAŃ. ZADANIE NR 1: DOSTAWA MATERIAŁÓW ADMINISTRACYJNO - BIUROWYCH; ZADANIE NR 2: DOSTAWA MATERIAŁÓW PAPIERNICZYCH; ZADANIE NR 3: DOSTAWA KALENDARZY; ZADANIE NR 4: DOSTAWA SPRZĘTU BIUROWEGO; ZADANIE NR 5: DOSTAWA ARTYKUŁÓW DO GRAWERU I RĘKODZIEŁA. Dostarczone towary muszą być fabrycznie nowe, posiadać nienaruszone cechy pierwotnego opakowania, posiadać parametry, cechy i właściwości określone w opisie przedmiotu zamówienia i innych szczegółowych dokumentach.
Interne Kennung: 18/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197630 Druckpapier, 30199792 Kalender, 30191000 Büroausstattung außer Möbeln, 37800000 Handwerks- und Kunstbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DOSTAWA MATERIAŁÓW ADMINISTRACYJNO - BIUROWYCH
Beschreibung: DOSTAWA MATERIAŁÓW ADMINISTRACYJNO - BIUROWYCH DLA 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO NA 2026 R. Miejsce dostaw: Giżycko. Szczegóły o zamówieniu dostępne są w załącznikach do SWZ, w szczególności- opis przedmiotu zamówienia, zestawienie cenowe oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: 18/2026 ZADANIE NR 1
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia w ramach opcji w okresie obowiązywania umowy, poprzez rozszerzenie zamówienia podstawowego o dodatkowe zamówienie opcjonalne. Ilości wskazane zostały w załączniku – zestawienie cenowe – do niniejszej SWZ. Zamawiający skorzysta z tego prawa w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowymi na ten cel. Do zamówienia objętego prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: DOSTAWA MATERIAŁÓW PAPIERNICZYCH
Beschreibung: DOSTAWA MATERIAŁÓW PAPIERNICZYCH DLA 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO NA 2026 R. Miejsce dostaw: Giżycko. Szczegóły o zamówieniu dostępne są w załącznikach do SWZ, w szczególności- opis przedmiotu zamówienia, zestawienie cenowe oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: 18/2025 ZADANIE NR 2
Haupteinstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
Los: LOT-0003
Titel: DOSTAWA KALENDARZY
Beschreibung: DOSTAWA KALENDARZY DLA 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO NA 2026 R. Miejsce dostaw: Giżycko. Szczegóły o zamówieniu dostępne są w załącznikach do SWZ, w szczególności- opis przedmiotu zamówienia, zestawienie cenowe oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: 18/2026 ZADANIE NR 3
Haupteinstufung (cpv): 30199792 Kalender
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.
Los: LOT-0004
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU BIUROWEGO
Beschreibung: DOSTAWA SPRZĘTU BIUROWEGO DLA 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO NA 2026 R. Miejsce dostaw: Giżycko. Szczegóły o zamówieniu dostępne są w załącznikach do SWZ, w szczególności- opis przedmiotu zamówienia, zestawienie cenowe oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: 18/2026 ZADANIE NR 4
Haupteinstufung (cpv): 30191000 Büroausstattung außer Möbeln
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji
Los: LOT-0005
Titel: DOSTAWA ARTYKUŁÓW DO GRAWERU I RĘKODZIEŁA
Beschreibung: DOSTAWA artykułów do graweru i rękodzieła DLA 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO NA 2026 R. Miejsce dostaw: Giżycko. Szczegóły o zamówieniu dostępne są w załącznikach do SWZ, w szczególności- opis przedmiotu zamówienia, zestawienie cenowe oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: 18/2026 ZADANIE NR 5
Haupteinstufung (cpv): 37800000 Handwerks- und Kunstbedarf