227021-2026 - Wettbewerb
Belgien – Labordienste – Afsluiten van een raamovereenkomst voor technisch-wetenschappelijk advies en analyses in het kader van het markttoezicht betreffende de kwaliteit en authenticiteit van goederen aangeboden op de Belgische markt
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afsluiten van een raamovereenkomst voor technisch-wetenschappelijk advies en analyses in het kader van het markttoezicht betreffende de kwaliteit en authenticiteit van goederen aangeboden op de Belgische markt
Beschreibung: Afsluiten van een raamovereenkomst voor technisch-wetenschappelijk advies en analyses in het kader van het markttoezicht betreffende de kwaliteit en authenticiteit van goederen aangeboden op de Belgische markt
Interne Kennung: 2026/96078/E7/RO Analyses
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71900000 Labordienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73111000 Forschungslabordienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Vocht- en eiwitgehalte van pluimvee (Verordening (EG) nr. 543/2008)
Beschreibung: Vocht- en eiwitgehalte van pluimvee (Verordening (EG) nr. 543/2008)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - DNA-analyses op voedingswaren
Beschreibung: DNA-analyses op voedingswaren
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Variëteitsidentificatie van aardappelrassen
Beschreibung: Variëteitsidentificatie van aardappelrassen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 - De herkomst, kwaliteit en authenticiteit van honing bepalen
Beschreibung: De herkomst, kwaliteit en authenticiteit van honing bepalen
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 - Bepaling suiker- en ethanolgehaltes in wijn
Beschreibung: Bepaling suiker- en ethanolgehaltes in wijn
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6 - Analyse van niet-voedingswaren
Beschreibung: Analyse van niet-voedingswaren
Interne Kennung: 6