See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamcontract ruimen van putten en ontstoppingen
Beschreibung: Raamcontract ruimen van putten en ontstoppingen
Interne Kennung: PPP0YL-83/6008/2025-014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90460000 Leerung von Klärgruben oder Faulbecken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ruimen van putten voor Sint-Niklaas - Belsele - Sinaai - Nieuwkerken
Beschreibung: Ruimen van putten voor Sint-Niklaas - Belsele - Sinaai - Nieuwkerken
Interne Kennung: 2025-014_1
Los: LOT-0002
Titel: Ruimen van putten voor zone Temse-Steendorp-Tielrode en Elversele
Beschreibung: Ruimen van putten voor zone Temse-Steendorp-Tielrode en Elversele
Interne Kennung: 2025-014_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Ontstoppingswerken regio Sint-Niklaas en Temse
Beschreibung: Perceel 3 Ontstoppingswerken regio Sint-Niklaas en Temse
Interne Kennung: 2025-014_3
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0YL-83/6008/2025-014
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90460000 Diensten voor het ledigen van beerputten of septische putten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-014_1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2025-014_2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 2025-014_3