See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prace projektowe dla zadania pn.: Budowa II etapu obwodnicy Bolesławca. CPV 71320000-7.
Beschreibung: Prace projektowe dla zadania pn.: Budowa II etapu obwodnicy Bolesławca. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: NI.2720.61.2020
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000