22716-2025 - Ergebnis
Belgien – Bau von weiterführenden Schulen – Nieuwbouw schoolgebouw voor LAB Ranst
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw schoolgebouw voor LAB Ranst
Beschreibung: De opdracht heeft als voorwerp de constructie van een schoolgebouw en de bijbehorende technieken en omgevingsaanleg. Het schoolgebouw bestaat uit een hoofdgebouw en een bijgebouw. De totale oppervlakte bedraagt ca. 2 940 m², bestaande uit het hoofdgebouw (= 2 volwaardige bouwlagen + nokverdieping) en een bijgebouw. De aard van de uit te voeren werken is: - stabiliteit en ruwbouw - wind- en waterdicht - volledige binnenafwerking - technieken (sanitair, hvac, elektriciteit, data en ICT, liften) - omgevingswerken - vast meubilair 2. De opdracht heeft als voorwerp de constructie van een schoolgebouw. Het schoolgebouw bestaat uit een hoofdgebouw en een bijgebouw. De totale oppervlakte bedraagt ca. 2 940 m², bestaande uit het hoofdgebouw (= 2 volwaardige bouwlagen + nokverdieping) en een bijgebouw. De aard van de uit te voeren werken is: - stabiliteit en ruwbouw - wind- en waterdicht - volledige binnenafwerking - technieken (sanitair, hvac, elektriciteit, data en ICT, liften) - vast meubilair - omgevingswerken Het nieuwe gebouw situeert zich in de Schawijkstraat 75-79 te Ranst op een perceel, volgens recent kadastraal uittreksel gekend, 1ste afdeling, sectie B, nummer 226 g P0000 met een oppervlakte van 6.073 m². De aanvraag voor een omgevingsvergunning is in februari 2024 ingediend op het Omgevingsloket. Wat cruciaal is voor ons gebouw, is de vide bij de ingang. Deze biedt de mogelijkheid om recht naar boven te kijken naar de nokverdieping. Verder zijn de essentiële aspecten het aantal ruimtes en de oppervlakte per ruimte. We kiezen voornamelijk voor open ruimtes die flexibel inzetbaar zijn, met slechts een beperkt aantal klaslokalen voor instructiedoeleinden. De begane grond zal operationeel zijn vanaf 1 september 2025. Bovendien streven we met dit gebouw naar een bijna energieneutraal karakter.
Interne Kennung: LAB3-001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214220 Bau von weiterführenden Schulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LAB3-001 - 1
Beschreibung: De opdracht heeft als voorwerp de constructie van een schoolgebouw en de bijbehorende technieken en omgevingsaanleg. Het schoolgebouw omvat een verscheidenheid aan open leeromgevingen die worden gekenmerkt door een aanzienlijke flexibiliteit in hun toepassing. In aanvulling op het hoofdgebouw is er een bijgebouw met sanitaire voorzieningen.
Interne Kennung: 1