2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług medycznych – badania psychiatryczne dla potrzeb KMP w Bydgoszczy oraz innych jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych – badania psychiatryczne dla potrzeb KMP w Bydgoszczy oraz innych jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający zakres oraz ilość świadczonych usług medycznych został określony przez Zamawiającego w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), przy czym wskazane ilości mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość usług będzie zależna od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, ale nie mniej niż 50% wartości umowy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje całodobowe świadczenie usług medycznych w stosunku do osób zatrzymanych, doprowadzonych przez funkcjonariuszy z zastrzeżeniem, iż wykonywane one będą przez 7 dni w tygodniu - 24 godziny na dobę. 4. Placówka (obiekt), w której wykonywane będą usługi medyczne, musi być położona w obrębie granic administracyjnych powiatu bydgoskiego lub miasta Bydgoszcz. 5. Leczenie osób zatrzymanych nie wchodzi w zakres przedmiotowego postępowania i odbywa się na zasadach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego. 6. Podział na części: Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
Vorherige Bekanntmachung: 100740-2025
Interne Kennung: SZPiFP-9-25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia na usługi społeczne i inne szczególne usługi o wartości równej lub przekraczającej progi unijne prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy, w związku z art. 359 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie. Pełny opis procedury stosowanej w prowadzonym postępowaniu znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia dostępnej na stronie prowadzonego postępowania
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85140000 Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001