2. Verfahren
Verfahren
Titel: LFP – ŠAF - Dodávka kamer a příslušenství
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky na dodávky je dodávka, instalace a zprovoznění kamerového systému vč. montáže, instalace a konfigurace do centrálního ovládacího systému Ateas, zprovoznění integračních vazeb na grafickou nadstavbu C4 a dalších návazných systémů, dodání příslušných licencí, a příslušenství (dále jen technické vybavení) pro instalaci do budovy zadavatele – nově rekonstruovaná vysokoškolská kolej Šafránkův pavilon, alej Svobody 703/31, 323 00 Plzeň
Interne Kennung: ŠAF - Dodávka kamer a příslušenství“
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35125300 Sicherheitskameras
5. Los
Los: LOT-0001