2. Verfahren
Verfahren
Titel: IN-000242 Beveiligde Toegang
Beschreibung: De aanslagen op de Twin Towers op 11 september 2001 vormden wereldwijd een keerpunt in het denken over nationale veiligheid. Ook in Nederland leidde dit tot hernieuwde aandacht voor de bescherming van de vitale infrastructuur: de essentiële voorzieningen zoals gas, drinkwater, elektriciteit en communicatie waarop de samenleving dagelijks draait. Voor WML, als onderdeel van de drinkwatersector, heeft dit geleid tot middels een projectmatige aanpak de fysieke beveiliging van onze drinkwaterproductielocaties aantoonbaar te verbeteren. In de afgelopen jaren is gestart met het versterken van de beveiliging van de 57 productielocaties via organisatorische, bouwkundige en elektronische maatregelen (OBE). Middels een eerste proof of concept zijn reeds 14 locaties voorzien van deze verbeterde fysieke beveiliging. Met deze aanbesteding willen we de volgende 9 locaties (cluster 2) voorzien van de vernieuwde fysieke beveiliging. Deze locaties omvatten continu opererende drinkwaterproductie-installaties en bestaan uit een mix van grotere en kleinere installaties, zoals pompstations met bijbehorende puttenvelden en drukvermeerderingsinstallaties. De locaties liggen binnen een straal van circa 10 km, zowel in buitengebied als in stedelijke omgeving.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hardware Productie locaties
Beschreibung: De werkzaamheden binnen deze aanbesteding, perceel 1, betreffen de elektronische maatregelen (“E-maatregelen”), bestaande uit beveiligings-, elektrotechnische- en IT-componenten. Concreet omvat dit: 1. Ontwerpen Op basis van het VO-beveiligingsplan en de gestelde eisen, specificaties en typicals wordt per locatie een DO/UO-beveiligingsplan opgesteld dat dient te passen binnen de bestaande beveiligingsstructuur van WML en integreerbaar is in het huidige Genetec-platform. 2. Uitvoeren Het fysiek realiseren van de beveiligingsmaatregelen op de 9 betrokken locaties conform het geaccordeerde ontwerp. Bouwkundige maatregelen, zoals deurbeveiliging, en werktuigbouwkundige maatregelen worden via een nevenaannemer gerealiseerd en voor diverse materialen wordt een directielevering toegepast. Deze dienen in het kader van deze aanbesteding te worden geïntegreerd in de vernieuwde installatie. Het eindproduct moet volledig integreerbaar zijn in het bestaande Genetec-platform, waarbij de softwareintegratie wordt uitgevoerd door de nevenaannemer (integrator) met, waar benodigd, ondersteuning van de hardware aannemende partij. 3. Testen en oplevering Gezamenlijk met de software-integrator wordt het totaalproduct van hardware en software getest en opgeleverd. 4. Amoveren oude inbraakinstallatie Na afronding van de testfase en succesvolle livegang van de vernieuwde installatie wordt de oude inbraakinstallatie gedeactiveerd en dient vervolgens volledig verwijderd te worden.
Haupteinstufung (cpv): 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen
Los: LOT-0002
Titel: Software Beveiligde Toegang
Beschreibung: De werkzaamheden binnen perceel 2 van deze aanbesteding betreffen het ontwerpen, configureren, implementeren, testen en beheren van het Genetec Security Center-platform binnen de bestaande beveiligingsarchitectuur van WML. De opdracht omvat de volgende onderdelen: 1. Ontwerpen en optimalisatie van de Genetec-omgeving 2. Uitvoeren 3. Testen en oplevering 4. Overdracht, beheer en support
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket