See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Jarosławskiej Grupy Zakupowej na okres od 01.01.2026r. do 31.12.2027r."
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) na okres od 01.01.2026r.do 31.12.2027r. dla punków poboru gazu (PPG) w podziale na części zamówienia: 1.1. 1. część, która dotyczy kompleksowej dostawy paliwa gazowego dla podmiotów częściowo uprawnionych do zakupu paliwa wg taryfy sprzedaży zatwierdzonej i częściowo rozlicznych w cen rynku konkurencyjnych. Roczna ilość paliwa gazowego rozlicznego wg cen taryfowych wynosi: 28 327 510 kWh (zamówienie podstawowe), wg cen rynku konkurencyjnego wynosi: 1 387 802 kWh (zamówienie podstawowe) . Pełna informacja o przedmiocie zamówienia zawarta jest w załączniku nr 1A do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Zamawiający złożył oświadczenie ODBIORCY PALIW GAZOWYCH o przeznaczeniu paliwa gazowego, o którym mowa w art. 62ba ust. 2 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne – stanowiących załącznik nr 9 do SWZ. Na tej podstawie PPG objęte przedmiotowymi oświadczeniami będą rozliczane wg cen wynikających z obowiązującej taryfy sprzedaży zatwierdzonej przez Prezesa URE. 1.2. 2. część, która dotyczy kompleksowej dostawy paliwa gazowego rozlicznego wg cen rynku konkurencyjnego. Roczna ilość paliwa gazowego rozlicznego wg cen rynku konkurencyjnego wynosi: 2 013822 kWh (zamówienie podstawowe). Pełna informacja o przedmiocie zamówienia zawarta jest w załączniku nr 1B do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 677115-2025
Interne Kennung: UG.271.24.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) na okres od 01.01.2026r.do 31.12.2027r. dla punków poboru gazu (PPG) w podziale na części zamówienia: 1. część, która dotyczy kompleksowej dostawy paliwa gazowego dla podmiotów częściowo uprawnionych do zakupu paliwa wg taryfy sprzedaży zatwierdzonej i częściowo rozlicznych w cen rynku konkurencyjnych. Roczna ilość paliwa gazowego rozlicznego wg cen taryfowych wynosi: 28 327 510 kWh (zamówienie podstawowe), wg cen rynku konkurencyjnego wynosi: 1 387 802 kWh (zamówienie podstawowe) . Pełna informacja o przedmiocie zamówienia zawarta jest w załączniku nr 1A do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Zamawiający złożył oświadczenie ODBIORCY PALIW GAZOWYCH o przeznaczeniu paliwa gazowego, o którym mowa w art. 62ba ust. 2 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne – stanowiących załącznik nr 9 do SWZ. Na tej podstawie PPG objęte przedmiotowymi oświadczeniami będą rozliczane wg cen wynikających z obowiązującej taryfy sprzedaży zatwierdzonej przez Prezesa URE. Pełna informacja zawarta jest w Dziale 4 SWZ.
Interne Kennung: Lot - 0001 UG.271.24.2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W toku realizacji zamówienia zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia ilości paliwa gazowego wskazanego w ust. 4.1. SWZ w zakresie do +/- 10%. . Zwiększenie wielkości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Zasady, zakres i sposób skorzystania przez Zamawiającego z powyższych opisane zostały w Załączniku nr 2A do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w § 1 ust. 3 i 4.
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) na okres od 01.01.2026r.do 31.12.2027r. dla punków poboru gazu (PPG) w podziale na części zamówienia: 2. część, która dotyczy kompleksowej dostawy paliwa gazowego rozlicznego wg cen rynku konkurencyjnego. Roczna ilość paliwa gazowego rozlicznego wg cen rynku konkurencyjnego wynosi: 2 013822 kWh (zamówienie podstawowe). Pełna informacja o przedmiocie zamówienia zawarta jest w załączniku nr 1B do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Pełna informacja zawarta jest w Dziale 4 SWZ.
Interne Kennung: Lot - 0002 UG.271.24.2025
Beschreibung der Optionen: W toku realizacji zamówienia zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia ilości paliwa gazowego wskazanego w ust. 4.1. SWZ w zakresie do +/- 10%. . Zwiększenie wielkości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Zasady, zakres i sposób skorzystania przez Zamawiającego z powyższych opisane zostały w Załączniku nr 2B do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w § 1 ust. 3 i 4.