227527-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Gase – Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli i zbiorników do Wojskowego Instytutu Medycznego – Państwowego Instytutu Badawczego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli i zbiorników do Wojskowego Instytutu Medycznego – Państwowego Instytutu Badawczego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli i zbiorników do Wojskowego Instytutu Medycznego – Państwowego Instytutu Badawczego. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 3. Zamówienie zostało podzielone na 27 pakietów. 4. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.
Vorherige Bekanntmachung858284-2025
Interne KennungP/633/2025/ST/WIM - 153/ZP/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24100000 Gase, 24321115 Acetylen, 24113200 Druckluft, 24111700 Stickstoff, 24111800 Flüssigstickstoff
5. Los
LosLOT-0022
TitelPakiet nr 22 - Sześciofluorek siarki SF6 w pojemnikach 75 ml. wielorazowego użytku z zestawem do podaży
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.
Interne KennungPakiet nr 22
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
LosLOT-0027
TitelPakiet nr 27 - Gazy specjalne O2-50% , N2O-50% (butla 10L)
Interne KennungPakiet nr 27