227558-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht – Dynamický nákupní systém na zajištění managementu zvláště chráněných území v MSK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na zajištění managementu zvláště chráněných území v MSK
BeschreibungCílem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému (dále též „DNS“). DNS bude zaveden na období 4 let. Zadavatel následně předpokládá zadávání veřejných zakázek v DNS v předem neurčených intervalech odvislých zejména od potřeb zadavatele vyplývajících z jeho zákonné povinnosti dle zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů, zpravidla však vždy v období leden - březen dle obvyklého harmonogramu seče. Předpokládá se, že v rozmezí 1 kalendářního roku proběhne cca 15 samostatných veřejných zakázek (Výzev k podání nabídky), kdy jedna taková zakázka bude zahrnovat zpravidla jedno či dvě spolu související ošetřovaná zvláště chráněná území Moravskoslezského kraje (dále též „ZCHÚ“). Celkem se předpokládá péče o cca 25 ZCHÚ.
Interne Kennung107/2024
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
LosLOT-0001