2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana dwóch telebimów znajdujących się na stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest demontaż i utylizacja istniejących ekranów LED, a następnie dostawa, montaż, konfiguracja, uruchomienie oraz serwis dwóch nowych ekranów LED przeznaczonych do pracy w warunkach zewnętrznych (outdoor).
Interne Kennung: STADION WROCŁAW– 1/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32351200 Abschirmungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest demontaż i utylizacja istniejących ekranów LED, a następnie dostawa, montaż, konfiguracja, uruchomienie oraz serwis dwóch nowych ekranów LED przeznaczonych do pracy w warunkach zewnętrznych (outdoor)
Interne Kennung: STADION WROCŁAW–1/PN/2026