See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz UMŁ I MJO w zakresie przyjmowania, sortowania, nadawania, przemieszczania i doręczania w trybie ekonomicznym i pilnym przesyłek listowych rejestrowanych oraz paczek pocztowych, których nadanie jest konieczne u operatora wyznaczonego oraz zwracania tych przesyłek do Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Urzędu Miasta Łodzi oraz miejskich jednostek organizacyjnych, wskazanych w załączniku nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia, w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania w trybie ekonomicznym i pilnym przesyłek listowych rejestrowanych oraz paczek pocztowych, których nadanie jest konieczne u operatora wyznaczonego oraz zwracania tych przesyłek do Zamawiającego po wyczerpaniu możliwości ich doręczenia lub wydania odbiorcy. Świadczenie usług pocztowych będzie realizowane na zasadach określonych w powszechnie obowiązujących przepisach prawa wraz z usługą odbioru przesyłek od Zamawiającego i miejskich jednostek organizacyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 3 do Zaproszenia do negocjacji – Wzór umowy.
Interne Kennung: DOM-WZP-II.271.19.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste, 64113000 Paketpostdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz UMŁ oraz MJO o w zakresie przyjmowania, sortowania, nadawania, przemieszczania i doręczania w trybie ekonomicznym i pilnym przesyłek listowych rejestrowanych oraz paczek pocztowych, których nadanie jest konieczne u operatora wyznaczonego oraz zwracania tych przesyłek do Zamawiającego