See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa pogwarancyjna urządzeń samoczynnych systemów przejazdowych typu SPA-4 i SPA-5 zabudowanych na przejazdach kolejowo-drogowych na terenie PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakładu Linii Kolejowych w Krakowie
Beschreibung: Świadczenie przez Wykonawcę usług polegających na obsłudze pogwarancyjnej urządzeń samoczynnych systemów przejazdowych typu SPA-4 i SPA-5 zabudowanych na przejazdach kolejowo-drogowych na terenie PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., Zakładu Linii Kolejowych w Krakowie
Interne Kennung: 0331/IZ06GM/04895/04595/25/P
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60200000 Schienentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34632000 Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Obsługa pogwarancyjna urządzeń samoczynnych systemów przejazdowych typu SPA-4 i SPA5 zabudowanych na przejazdach kolejowo-drogowych na terenie PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakładu Linii Kolejowych w KrakowiE
Beschreibung: Świadczenie usług polegających na obsłudze pogwarancyjnej urządzeń samoczynnych systemów przejazdowych typu SPA-4 i SPA5 zabudowanych na przejazdach kolejowo-drogowych na terenie PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakładu Linii Kolejowych w Krakowi
Haupteinstufung (cpv): 60210000 Öffentlicher Schienentransport/öffentliche Schienenbeförderung