2. Verfahren
Verfahren
Titel: LFP – Dodávka a upgrade dentálních simulátorů
Beschreibung: Zadavatel rozdělil veřejnou zakázku ve smyslu § 35 a § 101 ZZVZ na části: Část 1 – Dentální simulátory Část 2 – Upgrade výukových fantomů Každá část veřejné zakázky je zcela samostatným předmětem postupu zadavatele v zadávacím řízení. Dodavatel je oprávněn podat nabídku na kteroukoli dílčí část (tj. část 1 nebo část 2), případně na obě části veřejné zakázky. Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v: Části 1 – Dentální simulátory Dodávka dentálních simulátorů (12 kusů) na principu virtuální reality, určených jako doplněk výuky na standartních stomatologických fantomech. Součástí dodávky je rovněž učitelská stanice, přičemž všechny dodávané komponenty (simulátory a učitelská stanice) tvoří jeden funkční celek. Části 2 – Upgrade výukových fantomů Dodávka sestav (2 kusy) pro upgrade stávajících výukových fantomů o vyhodnocovací systém, zahrnující 3D skener pro skenování preparace fantomových zubů, software pro objektivní vyhodnocení úkolu a související počítačové vybavení.
Interne Kennung: LFP – Dodávka a upgrade dentálních simulátorů
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 33100000 Medizinische Geräte, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33130000 Dentalgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Dentální simulátory
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v: Části 1 – Dentální simulátory Dodávka dentálních simulátorů (12 kusů) na principu virtuální reality, určených jako doplněk výuky na standartních stomatologických fantomech. Součástí dodávky je rovněž učitelská stanice, přičemž všechny dodávané komponenty (simulátory a učitelská stanice) tvoří jeden funkční celek.
Interne Kennung: Část 1 – Dentální simulátory
Los: LOT-0002
Titel: Části 2 – Upgrade výukových fantomů
Beschreibung: Dodávka sestav (2 kusy) pro upgrade stávajících výukových fantomů o vyhodnocovací systém, zahrnující 3D skener pro skenování preparace fantomových zubů, software pro objektivní vyhodnocení úkolu a související počítačové vybavení.
Interne Kennung: Části 2 – Upgrade výukových fantomů