See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MATERIAŁÓW SPECJALISTYCZNYCH D-Ś I KRYMINALISTYCZNYCH ŻW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów specjalistycznych D-Ś i kryminalistycznych ŻW
Interne Kennung: RZP/04/OZŻW/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35200000 Polizeiausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Materiały jednorazowe
Beschreibung: dostawa materiałów jednorazowych
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Szczegółowe informacje dotyczące zastosowania prawa opcji znajdują się w Rozdziale IV SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Test kaseta na ślinę do urządzenia Abbott SoToxa
Beschreibung: dostawa testów kaseta na ślinę do urządzenia Abbott SoToxa
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: Testy do wykrywania narkotyków i pojemniki na mocz
Beschreibung: dostawa Testów do wykrywania narkotyków i pojemniki na mocz
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: Zestawy do zabezpieczania i identyfikacji śladów
Beschreibung: dostawa zestawów do zabezpieczania i identyfikacji śladów
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5: Zestaw do pobierania krwi metodą próżniową
Beschreibung: dostawa zestawów do pobierania krwi metodą próżniową
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6: Zestaw do pobierania i identyfikacji materiału genetycznego
Beschreibung: Dostawa zestawów do pobierania i identyfikacji materiału genetycznego
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7: Worki, plomby, taśmy
Beschreibung: Dostawa worków, plomb, taśm
Interne Kennung: Część 7