See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy materiałów do zabiegów kardiologicznych II
Beschreibung: Dostawy materiałów do zabiegów kardiologicznych II na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 07/ZP/2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Dostawy materiałów do zabiegów kardiologicznych II w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ (pakiet nr 1 i 29)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z prawem opcji, niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie do 50 % łącznej ceny brutto nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.