227757-2025 - Ergebnis
Niederlande – Feuerwehrfahrzeuge – Levering en onderhoud watertankwagens met schuim bijmengsysteem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en onderhoud watertankwagens met schuim bijmengsysteem
Beschreibung: De scope van de Opdracht bestaat uit onderstaande onderdelen: • Het leveren van vier (4) identieke voertuigen zijnde watertankwagen uitgerust met een schuim bijmengsysteem (WT-SVM); • Het onderhouden van de door de VRFGV aangeschafte voertuigen; • Het leveren van een vakbekwaamheidstraject voor kerninstructeurs voertuigbediening en eerste lijn onderhoudsmedewerkers. Zie het Beschrijvend Document voor een volledige beschrijving van de Opdracht. Leverancier dient vier (4) WT-SVM voertuigen te leveren en deze na levering te onderhouden. Zie Beschrijvend Document voor een volledige beschrijving van de omvang van de Opdracht.
Interne Kennung: VRFGV0017
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De scope van de Opdracht bestaat uit onderstaande onderdelen: • Het leveren van vier (4) identieke voertuigen zijnde watertankwagen uitgerust met een schuim bijmengsysteem (WT-SVM); • Het onderhouden van de door de VRFGV aangeschafte voertuigen; • Het leveren van een vakbekwaamheidstraject voor kerninstructeurs voertuigbediening en eerste lijn onderhoudsmedewerkers. Zie Beschrijvend Document voor een volledige beschrijving van de Opdracht. Leverancier dient vier (4) WT-SVM voertuigen te leveren en deze na levering te onderhouden. Zie Beschrijvend Document voor een volledige beschrijving van de omvang van de Opdracht.
Interne Kennung: 1