See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stichting Gilde Opleidingen - Projectmanager Pilot en Implementatie LMS
Beschreibung: Onderhavige opdracht komt voort uit het DAS Inhuur Specialisten ICT. De opdracht heeft betrekking op het inhuren van een Projectmanager Pilot en Implementatie LMS voor Stichting Gilde Opleidingen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000