2. Verfahren
Verfahren
Titel: „ZŠ Edvarda Beneše – vybavení – 2. a 3. NP U1“ (oprava povodňových škod)
Beschreibung: Jedná se o dodávku a montáž vybavení sborovny, kmenových a odborných učeben ve 2.NP a 3.NP v pavilonu U1, kde v období letních prázdnin 2024 probíhala rekonstrukce elektroinstalace ve všech jeho podlažích a z tohoto důvodu bylo veškeré vybavení sborovny, odborných i kmenových učeben vystěhováno do tělocvičen, které následně zasáhly v září 2024 povodně.
Interne Kennung: OŘ/D/001/25/ZŠ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39162100 Lehrmittel, 39180000 Labormöbel, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39711361 Elektrische Backöfen, 45262520 Mauerarbeiten, 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39180000 Labormöbel, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39711361 Elektrische Backöfen, 45262520 Mauerarbeiten, 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, 39162100 Lehrmittel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke