2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa serwisowa urządzeń kontrolno-pomiarowych do pomiaru prędkości
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa (naprawa, przegląd, legalizacja) urządzeń kontrolno – pomiarowych do pomiaru prędkości dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz dla jednostek terenowych Policji woj. podkarpackiego. 2. Zamówienie zostało podzielone na 2 części: 1) część nr 1 – obsługa serwisowa laserowych mierników prędkości UltraLyte LTI 20/20, TruSpeed LTI 20/20, TruCAM LTI 20/20, TruCAM II LTI 20/20. 2) część nr 2 – obsługa serwisowa videoradarów PolCam, VIDEORAPID. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: ZP/11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Obsługa serwisowa laserowych mierników prędkości UltraLyte LTI 20/20, TruSpeed LTI 20/20, TruCAM LTI 20/20, TruCAM II LTI 20/20
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa (naprawa, przegląd, legalizacja) urządzeń kontrolno – pomiarowych do pomiaru prędkości dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz dla jednostek terenowych Policji woj. podkarpackiego, to jest laserowych mierników prędkości UltraLyte LTI 20/20, TruSpeed LTI 20/20, TruCAM LTI 20/20, TruCAM II LTI 20/20. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Obsługa serwisowa videoradarów PolCam, VIDEORAPID
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa (naprawa, przegląd, legalizacja) urządzeń kontrolno – pomiarowych do pomiaru prędkości dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz dla jednostek terenowych Policji woj. podkarpackiego, to jest videoradarów PolCam, VIDEORAPID. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.