See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup fabrycznie nowej przerzucarki bramowej do kompostu i dostawa do Częstochowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. w Sobuczynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowej przerzucarki bramowej do kompostu i dostawa do Częstochowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o., Sobuczynie, ul. Konwaliowa 1, 42 – 263 Wrzosowa. Zakres zamówienia obejmuje dostawę kompletnego urządzenie wraz z osprzętem, rok produkcji min. 2024 , nie może być prototypem, fabrycznie nowe, posiadające deklarację zgodności CE. Maszyna o wydajności katalogowej minimum 5000 m3/h służyć będzie do przerzucania, formowania i przewietrzania pryzm kompostowych. Wymaga się dostawy przerzucarki (1 szt.) o wyposażeniu, które szczegółowo zostało określone w pkt 4.3 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 78216-2025
Interne Kennung: 02/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001