See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych dla Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: Część I zamówienia – artykuły spożywcze. Przedmiot zamówienia szczegółowo określa i opisuje Tabela do Formularza ofertowego, stanowiąca Załącznik nr 1a do SWZ. Część II zamówienia – artykuły spożywcze. Przedmiot zamówienia szczegółowo określa i opisuje Tabela do Formularza ofertowego, stanowiąca Załącznik nr 1b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 56057-2026
Interne Kennung: 1/SGMiŻ/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse, 15870000 Würzmittel, 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse, 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 15321000 Fruchtsäfte, 15812000 Gebäck und Kuchen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. Przedmiot zamówienia szczegółowo określa i opisuje Tabela do Formularza ofertowego, stanowiąca Załącznik nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część I zamówienia - artykuły spożywcze.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse, 15870000 Würzmittel, 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. Przedmiot zamówienia szczegółowo określa i opisuje Tabela do Formularza ofertowego, stanowiąca Załącznik nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: Część II zamówienia - artykuły spożywcze.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 15321000 Fruchtsäfte, 15812000 Gebäck und Kuchen