See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz dostawą do siedziby Zamawiającego 1 szt. fabrycznie nowej kołowej koparki obrotowej wraz z osprzętem dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. w Krakowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą do siedziby Zamawiającego 1 szt. fabrycznie nowej kołowej koparki obrotowej wraz z osprzętem dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ. 3. Gwarancja jakości: 1) Wymagany okres gwarancji jakości (udzielonej przez producenta maszyny) na koparkę – min. 60 miesięcy lub 2 000 motogodzin w zależności od tego co wystąpi pierwsze, liczone od daty zakupu (data protokołu zdawczo - odbiorczego), wraz z wliczonymi w cenę przeglądami serwisowymi maszyny wykonywanymi w siedzibie Zamawiającego obejmującymi wymianę olejów, płynów, smarów i filtrów.. Okres rękojmi jest zrównany z okresem udzielonej gwarancji jakości. 2) Wymagany okres gwarancji na: a) głowicę uchylno-obrotową z szybkozłączem hydraulicznym i chwytakiem do szybkiego odpinania, b) chwytak sortujący, c) karetkę hydrauliczna z widłami, d) pazur zrywający, e) łyżkę skarpową, f) łyżkę koparkową z zębami, g) łyżkę koparkową z lemieszem wynosi min. 24 miesiące licząc od daty protokołu zdawczo – odbiorczego. 3) Wymagany okres gwarancji na młot hydrauliczny min. 36 miesięcy licząc od daty protokołu zdawczo – odbiorczego. 4. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Spółka z o.o., ul. Nowohucka 1, 31-580 Kraków 5. Zamawiający stosowanie do treści art. 257 ust. 1 ustawy Pzp przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia, jeśli środki publiczne przeznaczone na sfinansowanie całości zamówienia nie zostaną mu przyznane. 6. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: do 29.12.2025 r.
Interne Kennung: TZ/TT/19/2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42400000 Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile
5. Los
Los: LOT-0001