227913-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – 13/PN/2026 odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 191212
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 13/PN/2026 odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 191212
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i transport z terenu Zakładu Utylizacyjnego Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-180, przy ul. Jabłoniowej 55 odpadów o kodzie 191212 (frakcja podsitowa, stanowiąca zgodnie z klasyfikacją odpadów – inne odpady [ w tym zmieszane substancje i przedmioty] z mechanicznej obróbki odpadów innych niż wymienione w 19 12 11 powstałej w wyniku sortowania zmieszanych odpadów komunalnych)w celu poddania ich przetworzeniu zgodnie z posiadanymi decyzjami administracyjnymi w ilości: a. Zakres podstawowy 4.000 Mg. b. Zakres objęty prawem opcji 4.000 Mg.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 ze zmianami ) zwanej w treści SWZ ustawą pzp, o wartości szacunkowej powyżej 216.000 EUR, zgodnie z obwieszczeniem Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych z dnia 8 grudnia 2025 r. r. w sprawie aktualnych progów unijnych, ich równowartości w złotych, równowartości w złotych kwot wyrażonych w euro oraz średniego kursu złotego w stosunku do euro stanowiącego podstawę przeliczania wartości zamówień publicznych lub konkursów (Monitor Polski z 2025 r. poz. 1247)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiot zamówienia obejmuje zakres podstawowy dla ilości 4.000 Mg oraz zakres objęty prawem opcji dla ilości 4.000 Mg