227942-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup średniego samochodu pożarniczego z wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Poroście
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu pożarniczego z wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Poroście
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Jednostki OSP Porost z układem napędowym 4x4. Pojazd fabrycznie nowy, moc silnika min. 272 kW, podwozie nie starsze niż z 2024 r. Pojazd powinien posiadać odpowiednie oznakowanie pojazdu uprzywilejowanego, sygnalizacja świetlna i dźwiękowa pojazdu uprzywilejowanego. Pojazd wyposażony w zautomatyzowaną skrzynię biegów - 12 biegów do przodu, 2 biegi wsteczne i 2 biegi pełzające. Samochód wyposażony w silnik o zapłonie samoczynnym, posiadający aktualne normy ochrony środowiska (czystości spalin) spełniający normę emisji spalin - min. Euro 6. Zbiornik paliwa min. 200 l. Kabina czterodrzwiowa, jednomodułowa, 6-osobowa z układem siedzeń 1+1+4. Zbiornik wody wykonany z materiałów kompozytowych o pojemności nominalnej min. 2,5 m3. Zbiornik na środek pianotwórczy o pojemności min. 10% pojemności zbiornika wody. Pojazd wyposażony w kompletną instalację wodno-pianową działka zderzakowego sterowanego z wnętrza kabiny pojazdu. Pojazd musi być wyposażony w system dysz dolnych, (minimum 4 dysze) do podawania wody w czasie jazdy. Pojazd powinien posiadać zaczep kulowy do przyczep lekkich – do 750 kg. 2. Zakup fabrycznie nowego hydraulicznego urządzenia ratowniczego zasilanego akumulatorowo – nożyco rozpieraka.
Interne Kennung: ZP.042.1.2025.SZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Jednostki OSP Porost z układem napędowym 4x4. Pojazd fabrycznie nowy, moc silnika min. 272 kW, podwozie nie starsze niż z 2024 r. Pojazd powinien posiadać odpowiednie oznakowanie pojazdu uprzywilejowanego, sygnalizacja świetlna i dźwiękowa pojazdu uprzywilejowanego. Pojazd wyposażony w zautomatyzowaną skrzynię biegów - 12 biegów do przodu, 2 biegi wsteczne i 2 biegi pełzające. Samochód wyposażony w silnik o zapłonie samoczynnym, posiadający aktualne normy ochrony środowiska (czystości spalin) spełniający normę emisji spalin - min. Euro 6. Zbiornik paliwa min. 200 l. Kabina czterodrzwiowa, jednomodułowa, 6-osobowa z układem siedzeń 1+1+4. Zbiornik wody wykonany z materiałów kompozytowych o pojemności nominalnej min. 2,5 m3. Zbiornik na środek pianotwórczy o pojemności min. 10% pojemności zbiornika wody. Pojazd wyposażony w kompletną instalację wodno-pianową działka zderzakowego sterowanego z wnętrza kabiny pojazdu. Pojazd musi być wyposażony w system dysz dolnych, (minimum 4 dysze) do podawania wody w czasie jazdy. Pojazd powinien posiadać zaczep kulowy do przyczep lekkich – do 750 kg.