See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu zagospodarowania lasu na terenie Nadleśnictwa Zwoleń w 2025 r.” Leśnictwa Dąbrowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli lasu, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Zwoleń w roku 2025 r.
Vorherige Bekanntmachung: 219720-2025
Interne Kennung: SA270.2.7.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001