227998-2026 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Raamovereenkomst voor technische en juridische ondersteuning bij rooilijn-en innameplannen, schattingsverslagen, onderhandelingen, verkoopovereenkomsten en terreinuitvoering
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor technische en juridische ondersteuning bij rooilijn-en innameplannen, schattingsverslagen, onderhandelingen, verkoopovereenkomsten en terreinuitvoering
BeschreibungRaamovereenkomst voor technische en juridische ondersteuning bij rooilijn-en innameplannen, schattingsverslagen, onderhandelingen, verkoopovereenkomsten en terreinuitvoering
Interne KennungPPP0OJ-1061/6068/FIN25-29/1061
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungFIN25-29/1061_1